Twój wybór... jaki jest?

  Aktualności
  Scena Turniejowa
  Rozszerzenia
  Dla początkujących
  Karate po polsku
  Ciekawe miejsca
  Forum

Inne strony ISA... odwiedź

  Strona główna
  Magic: the Gathering
  Władca Pierścieni
  Yu-Gi-Oh!
  Mage Knight
  MechWarrior
  HeroClix
  Pirates of the Spanish Main
  Star Wars Miniatures
  Dungeons & Dragons
  Shadowrun
  Książki
  RPG
  Sklepik
  Forum
  Firma

 

 

Mistrzostwa Polski 2011

W imieniu DCI, ISA oraz własnym mam zaszczyt ogłosić rekrutację na Mistrzostwa Polski i Konferencji Sędziowskiej, które odbędą się w dniach 1-4 lipca 2011.

Mistrzostwa Polski
==================
Od osób sędziujących na Mistrzostwach Polski oczekujemy:
- sędziowania w sobotę i niedzielę co najmniej do rozpoczęcia Top 8
- pomocy w piątek przy turniejach lub przygotowaniu do Mistrzostw Polski


W zamian oferujemy:
- folie sędziowskie
- obiad w każdym z powyższych dni
- noclegi (dla wybranych sędziów)

Na zgłoszenia czekamy do 3 czerwca (piątek).

Konferencje sędziowska
======================
Konferencja sędziowska rozpocznie się w niedzielę popołudniu i zakończy w poniedziałek około południa. W konferencji mogą wziąć udział sędziowie, którzy brali udział w Mistrzostwach Polski (także jako gracze). W konferencji mogą brać udział kandydaci na sędziów za zgodą firmy ISA.

Konferencja odbędzie się miejscu rozgrywania Mistrzostw Polski.

Sędziowie, którzy otrzymali noclegi w ramach MP mogą otrzymać dodatkowy nocleg z niedzieli na poniedziałek, jeżeli biorą udział w konferencji.

Kandydaci na sędziów
====================
Kandydaci pragnący odbyć staż i zdawać egzamin podczas Mistrzostw Polski powinni też wysłać zgłoszenie.

Zgłoszenie
==========
Zgłoszenie należy wysłać na adres ceti.mtg[malpa]gmail.com. W zgłoszeniu należy podać:

1. Imię i nazwisko
2. Numer DCI
3. Krótki opis doświadczenia sędziowskiego, ze szczególnym naciskiem na miniony rok
4. Zaznaczyć czy sędziujesz na MP i/lub bierzesz udział w konferencji
5. Czy zgłaszasz potrzebę noclegu

Adam Cetnerowski
Sędzia Główny



Podstawowe informacje

Pobierz plik z informacjami dla graczy (Player Packet)

Data: 2 - 3 lipca 2011

Lokalizacja:
Hotel Gromada Centrum
Pl. Powstańców Warszawy 2
Warszawa

W piątek przed Mistrzostwami odbędą się dwa turnieje kwalifikacyjne ostatniej szansy i start turniejów pobocznych.




Zaproszeni z rankingu na MP2011

Imię Nazwisko Rating Miejsce
Rafal Mucha 2069 1
Rafal Arendt 2014 2
Dominik Konieczny 1990 3
Przemyslaw Tom Ulatowski 1987 4
Szymon Pekala 1983 5
Michal Mrozek 1978 6
Lukasz Musial 1975 7
Adam Skotak 1973 8
Przemek Oberbek 1971 9
Adam Wicher 1967 10
Lukasz Cichecki 1966 11
Mateusz Kopec 1964 12
Karol Nosowicz 1961 13
Bernard Sawicki 1960 14
Tomek Pedrakowski 1954 15
Davy Loeb 1953 16
Michal Szczepkowski 1949 17
Grzegorz Czapor 1945 18
Piotr Andrys 1942 19
Slawomir Jabs 1942 19
Krzysztof Domaszewski 1938 21
Pawel Brzozowski 1936 22
Cyryl Kociecki 1936 22
Grzegorz Kowalski 1935 24
Leszek Dutkiewicz 1933 25
Maciej Janik 1933 25
Krzysztof Ginter 1928 27
Piotr Longa 1927 28
Konrad Sokolowski 1926 29
Kris Pietron 1925 30
Krzysztof Stobinski 1925 30
Alan Andrzejewski 1924 32
Zbigniew Wichlacz 1923 33
Marcin Guz 1921 34
Konrad Wroblewski 1919 35
Robert Borkowski 1918 36
Dominik Piatkowski 1918 36
Tomasz Dudziec 1912 38
Slawomir Sobanski 1912 38
Adam Gospodarczyk 1911 40
Jan Kot 1908 41
Jacek Osmialowski 1908 41
Patryk Skut 1904 43
Przemyslaw Kosinski 1903 44
Marcin Luczak 1900 45
Tomasz Rogoz 1899 46
Hubert Matuszewski 1898 47
Tomek Rex Jaglowski 1897 48
Radek Kaczmarczyk 1897 48
Emil Kaliszewski 1895 50
Tomasz Musial 1895 50
Karol Szafranski 1894 52
Filip Sznigir 1894 52
Mateusz Marucha 1893 54
Mateusz Milewicz 1892 55
Michal Gorski 1891 56
Bartosz Bartkowiak 1890 57
Lukas Przekora 1890 57
Szymon Bobinski 1889 59
Tomasz Szewcow 1889 59
Pawel Topczewski 1889 59
Dawid Krynski 1888 62
Dawid Krzysztalowicz 1888 62
Kamil Nowak 1888 62
Krzysztof Wysoczanski 1888 62
Wojciech Czerepak 1886 66
Sebastian Gulinski 1886 66
Maciej Pasek 1886 66
Grzegorz Jezierski 1886 66
Tomasz Jablonski 1885 70
Michal Gajewski 1884 71
Szymon Olbinski 1884 71
JAN PRUCHNIEWICZ 1884 71
Marcin Pajak 1883 74
Jacek Skiba 1883 74
Michal Kolacinski 1881 76